UA | RU
Контактна інформація
Київ

Мій найкомфортніший марафон з DexShell


Цього року я зважилася на свій перший марафон, який мав відбутися у Києві у жовтні. Ми з подругою зареєструвалися на Wizz Air Kyiv City Marathon – це одна з найважливіших подій для бігунів. На участь у забігу зареєструвалося понад 4 тис. спортсменів та аматорів. Я почала готуватися.

Підготовка до марафону – найважливіше у його проходженні. Тут неприпустимі пропуски та поблажки. Якщо хочеш добігти – маєш готуватися. 42 км – це не жарти. До цього я встигла пробігти пару напівмарафонів і вже приблизно розуміла, що на мене чекає: регулярні тренування за будь-якої погоди. А погода підводила. Випало дощове літо, що змушувало зрушувати час бігу, то бігти з мокрими ногами – це значно псувало настрій і знижувало ефективність тренування.

Я вирушила до магазину спортивного одягу, де мені порадили шкарпетки Dexshell Running. Взагалі я йшла сюди з думкою купити нові кроси, і ідея зі шкарпетками мене здивувала. Але консультант наполягав на своєму, переконуючи, що будь-які бігові кросівки не зможуть забезпечити максимальну сухість. А ось вирішення питання про комфорт зможуть вирішити саме неопренові непромокаючі шкарпетки даній фірмі. Сказав, що в цьому переконався на власному досвіді. Довелося довіритись продавцю.

Дощ біжу – не перешкода!

Наближався жовтень. Серпень-вересень пройшов у ще більш активному режимі: біг майже щодня з різною інтенсивністю та тривалістю. Мої знайки промокали, асикси – теж, але ноги залишалися сухими. Модель Running від Dexshell справді непогано впоралася із завданням.

За підсумками дощових тренувань можу виділити наступні переваги куплених мною шкарпеток:

  1. ноги не мерзнуть навіть по осінньому холоду;
  2. відмінна повітропроникність;
  3. нічого не тре – безшовні технології роблять свою справу;
  4. висока зносостійкість.

Незважаючи на мокрі кросівки, не з'явилося жодного нового мозоля за весь час бігу в Дексшелах. Навіть у вересні ноги не мерзли: поліестер з поліамідом і невеликим додаванням вовни добре зігрівають, але не перегрівають ногу.

Марафон уже позаду, моя перша медаль за 42 км гарно красується на медальниці, а список улюблених брендів поповнився новим високотехнологічним Dexshell. Дійсно річ у гардеробі у бігуна.Написати коментар