UA | RU
Контактна інформація
Київ

У зв'язку з відключенням світла, якщо сервісний центр не бере слухавку – прохання писати в месенджери – Вайбер або Телеграм на номер 066-013-67-98 або на пошту service@dexshell.com.ua.


Просимо вибачення за незручності.

Ідеальна якість — це головна характеристика водонепроникної серії DexShell, яка є одним із основних факторів того, що компанія дуже швидко набула популярності і користується довірою покупців у всьому світі. Кожен із працівників компанії DexShell працює на зміцнення іміджу бренду, беручи участь у створенні товару, який відповідає всім необхідним стандартам, прийнятим у міжнародній практиці.

DexShell виробляється з сучасних та якісних матеріалів, підбір яких відбувається з урахуванням усіх їх властивостей: гіпоалергенності, міцності, здатності зігрівати у холоди та відводити від шкіри надмірну вологу. Водонепроникність цієї серії забезпечує англійська мембрана Porelle, а безшовна технологія пошиву гарантує, що одяг не тиснутиме чи натиратиме при тривалому носінні.

Інтернет-магазин DexShell.com.ua працює безпосередньо з представниками бренду DexShell в Україні. Це означає, що ми можемо запропонувати не лише найкращі ціни на всю водонепроникну колекцію, а й гарантії її оригінального походження та якості. Ми працюємо, дотримуючись Закону України «Про права споживачів», тому, якщо ви все ж таки виявите виробничий брак у серії DexShell або придбаний товар не підійде вам за розміром, ви можете повернути чи обміняти його протягом чотирнадцяти діб з дати покупки.

Нагадуємо, що гарантія залишається дійсною лише в тому випадку, якщо товарний вигляд виробу не був пошкоджений, а також збережено його пакування та чек, що підтверджує факт придбання.

Відправка товару на склад для обміну або повернення проводиться тільки після відправки фото, на якому видно стан товару, на нашу електронну пошту: service@dexshell.com.ua.