UA | RU
Контактна інформація
Київ

Колекція DexShell є не просто парою шкарпеток або рукавичок для повсякденного носіння, але також складним композитним продуктом. Неправильний догляд може знизити їх функціональні якості або навіть пошкодити виріб, тому уважно дотримуйтесь вказівок щодо догляду. Бережіть мембрану від проколів, інакше вона почне протікати. Носіть шкарпетки тільки з взуттям, оскільки це шкарпетки, а не черевики, і їм потрібний додатковий захист. Гарний догляд значно продовжить термін служби водонепроникної серії, і вона прослужить вам довше.


Прання

DexShell можна прати в машинці при температурі не вище 40°С, але ми настійно рекомендуємо ручне прання, яке продовжить термін служби виробу.


Сушіння

Серію DexShell не можна сушити поруч із джерелами тепла, такими як радіатор або праска, оскільки це може призвести до розшарування матеріалів..

Правильний спосіб просушки після прання полягає в тому, що її потрібно вивернути на виворот і сушити в підвішеному стані, в приміщенні, що добре провітрюється. А потім вивернути назад і досушити. Допустимо делікатний віджимання. Не гладити! Не викручувати!


Нижче наведено інструкції з прання серії DexShell: