Блогер під ніком bogomaz05 ділиться зі своїми передплатниками думками про те, як погано ходити з мокрими ногами, і як цю проблему вирішують водонепроникні шкарпетки DexShell. Він піддав їх суворому випробуванню у 3 етапи, а процес проведення експерименту та його результати записав на відео.
За словами автора огляду, вперше проблема ніг торкнулася його під час поїздки до Чорного лісу, а потім він зіткнувся із випробуванням водою у Карпатах. Після чого і задумався про придбання спеціальних водонепроникних шкарпеток.
– У Карпатах кросівки повністю промокають вже після 20 метрів ходьби росою. І на річці - трохи оступився і ходиш мокрий. Загалом терпець мій урвався, — розповідає bogomaz05. – Коли купував ліхтар Е15, побачив, що магазин fonarik.com займається продажем також термо та водонепроникної продукції. Замовив там і шкарпетки. Зараз на них подивимося.
На коробці зі шкарпетками схематично намальовано принцип дії DexShell Trekking. Шкарпетки мають 3 шари:
- зовнішній водовідштовхувальний шар, що забезпечує міцність шкарпеток;
- середній шар є спеціальною мембраною, яка не пропускає вологу всередину і, в той же час, дозволяє ногам дихати;
- внутрішній шар підтримує тепло всередині шкарпетки, забезпечуючи сухість та комфорт вашим ногам.
Тришарове виконання робить продукцію DexShell повністю водонепроникною і водночас забезпечує високу проникність повітря.
У ході випробувань на перевірку будуть піддані 3 моменти:
- як нога почувається при ходьбі, коли їй жарко, тобто — потовідвідні якості цих шкарпеток;
- відчуття, коли заходиш у холодну воду;
- відчуття під час ходьби у мокрому взутті.
Для чистоти експерименту випробувач одягнув ті ж кросівки, в яких був під час походу до Карпат, коли мучився з мокрими ногами. А щоб відчути різницю, на 1 нозі залишив звичайний шкарпетку, тоді як на іншу наділ DexShell.
Випробування №1. Швидка ходьба
Як же нога почувається у водонепроникних шкарпетках коли їй спекотно під час швидкої ходьби? Після півгодини гулянь по пересіченій місцевості, звичайна шкарпетка стала вологою. Нога в ньому теж. З носком DexShell цей ефект виражений меншою мірою. Хоча на даному етапі ще складно зрозуміти, наскільки велика користь шкарпеток на мембрані.
Випробування №2. Річкова вода
Що наочно продемонструє можливості водонепроникних шкарпеток, ніж захід у них у воду по щиколотки? Під час такого експерименту автор моментально відчув холодну воду лівою ногою, яка була у звичайному носінні. Правою ногою він відчув лише прохолоду осінньої річки.
Масштаби відмінностей стали зрозумілими після порівняння мокрих шкарпеток та ніг вже на березі. Нога, захищена DexShell Trekking, залишилася сухою. Сам носок усередині теж повністю сухий.
Випробування №3. Прогулянка з мокрими ногами
Місце прогулянки – асфальтована дорога додому. Вихідні дані - ноги після заброду в річку в різних шкарпетках. А результат - блогер резюмував, що ходити в сухих DexShell набагато комфортніше, ніж у мокрих шкарпетках. Нога як і після 1 експерименту – трохи волога, але не критично. Шкарпетка мокра зовні і суха всередині.
Итог:
– Результати мене по-справжньому втішили, – зізнався bogomaz05. – Решта випробувань проходитиме вже в польових умовах.
Єдине, на що слід звернути увагу, дбайлива експлуатація водонепроникних шкарпеток DexShell Trekking. Їх не можна сушити біля багаття, а також слід дбайливо прати. І ще, не можна ходити в таких шкарпетках без взуття, оскільки колючки та інші гострі предмети на землі можуть зашкодити мембрані..