UA | RU
Контактна інформація
Київ

В інтернет-магазині Dexshell.com.ua представлені найкращі моделі водонепроникного одягу, що випускається під брендом Dexshell. Це шкарпетки, гетри, рукавички, шапки, велосипедні бахіли та підшоломники. Асортимент цієї марки розрахований на дорослих та дітей та покриває щоденні потреби у зручній та непромокаючій одежі. Наприклад, окремі моделі рукавичок пошиті з використанням кевлару та сталевих ниток, за рахунок чого аксесуари отримали надзвичайну міцність, здатність захищати користувача від вогню та механічних ушкоджень.

Але все ж таки основна особливість кожної моделі Dexshell полягає саме у водонепроникності. Для забезпечення цієї властивості в компанії Dexshell використовується британська мембрана Porelle. Це унікальний матеріал із виборчою проникністю, який не пропускає воду всередину, хоч і вільно виводить вологу назовні та не погіршує повітропроникність.

Усі позиції, що є на складі Dexshell.com.ua, розподілені за категоріями, а до кожної конкретної моделі додається детальний опис та фотографії, за допомогою яких ви можете отримати всебічне уявлення про виріб. Замовлення можна оформити як онлайн, так і звернувшись до менеджерів Dexshell.com.ua за телефоном. Щоб купити продукцію Dexshell оптом, заповніть заявку про співпрацю. Партнерам дистриб'ютора водонепроникної колекції Dexshell в Україні — компанії Атлантмаркет ми пропонуємо найкращі умови для придбання всього асортименту наших товарів.