UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Відправляємо ваші замовлення безкоштовно кожен день

Обирайте DexShell за призначенням

Чому Dexshell

Компанія DexShell відома у всьому світі як виробник водонепроникних шкарпеток, шапок та рукавичок. Саме завдяки DexShell кожен з нас може мати у своєму гардеробі водонепроникні аксесуари.

Унікальність продукції DexShell полягає в трьохшаровій моделі складання. Середній шар – мембрана Porelle, яка виглядає як еластична плівка. Мембрана відноситься до категорії дихаючих і проникають лише в один бік. Вона відводить піт зі шкіри, при цьому захищає від проникнення вологи ззовні.

Ближче ознайомитися з DexShell ви можете на сторінці про бренд.

Новини, Огляди

Тестируем новинку сезона — носки-вкладыши Dexshell Dexdri Liner socks

Dexshell

Тестуємо новинку сезону — шкарпетки-вкладиші Dexshell Dexdri Liner socks

2023 рік — період метаморфоз для компанії Dexshell. І мова йде не лише про зміну слогана, що тепер звучить як «Створено для стихій». Змін набагато більше, і вони полягають у переосмисленні асортименту, в якому з'явилися як удосконалені версії бестселерів бренду, так і нові моделі. Саме на другій категорії товарів захотілося зупинитися докладніше цього...

Читати повністю
Dexshell.com.ua

Зимний гардероб для ребенка от Dexshell

Dexshell

Зимовий гардероб для дитини від Dexshell

Теплий пуховик і черевики, що не промокають, – це далеко не всі предмети гардеробу, які потрібні дитині для комфортних прогулянок під час зимових холодів. Збереження тепла та сухості тіла починається з дрібних деталей. Мова йдеться про дитячі зимові рукавички, шапки та шкарпетки, що дозволяють захистити найчутливіші частини тіла від води та холоду – головних причин появи хвороб....

Читати повністю
Dexshell.com.ua

Dexshell Украина на выставке «Волонтер-Экспо»

Dexshell

Dexshell Україна на виставці «Волонтер-Експо»

Протягом 3-х днів, з 10 по 12 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі в українській столиці відбулася виставка «Волонтер-Експо», присвячена військовій тематиці. Захід став першою подією такого розмаху з моменту повномасштабної російської агресії 24 лютого і зібрав в одному місці десятки провідних виробників одягу, технічного, медичного та іншого спорядження для тактичного застосування....

Читати повністю

Dexshell.com.ua

Водонепроникні шкарпетки, шапки, рукавички DexShell

Компанія Dexshell є відомим виробником водонепроникної серії для спорту, професійної діяльності, відпочинку на природі та щоденного використання. Саме під цим брендом вперше стали використовувати не лише професійні спортсмени або працівники галузей з підвищеними вимогами до безпеки, а й звичайні люди. Адже водонепроникні шкарпетки, рукавички та головні убори необхідні не лише рятувальникам, альпіністам, пожежникам, працівникам комунальних служб і промисловості. Тепер їх можуть носити діти та дорослі, які вирушають у туристичний похід, прагнуть забезпечити собі комфорт у сиру погоду у місті чи у будь-яких інших ситуаціях.

Ми є офіційним представником компанії Dexshell на території України. Тому на сайті Dexshell.com.ua ми пропонуємо виключно оригінальні водонепроникні шапки, рукавички марки Dexshell, яка пройшла всі процедури перевірки якості та відповідності прийнятим на виробництві стандартам. Dexshell пошитий за інноваційною технологією з використанням трьох різних шарів матеріалів, одним з яких є мембрана Porelle. Вона захищає від дощу, вогкості, не промокне, навіть якщо ноги в шкарпетках Dexshell або руки в рукавичках повністю занурити у воду.

На сайті Dexshell.com.ua до послуг покупців запропоновано весь асортимент Dexshell: рукавички, шапки та шкарпетки для дорослих та дітей, а також аксесуари для велосипедистів. Усі вони розміщені у відповідних категоріях, орієнтуватись у яких максимально просто. Дізнатися подробиці про ту чи іншу модель: найменування та склад матеріалів, рекомендації щодо використання та догляду ви можете, прочитавши опис на сайті.

Замовляйте позиції їх водонепроникної серії Dexshell, що цікавлять вас, онлайн або телефонуйте нам, щоб уточнити деталі. Ми раді кожному нашому покупцю, а для оптових замовлень пропонуємо особливо вигідні умови.

Оберіть мову сайту: