UA | RU
Контактна інформація
Київ
Колаборація
з блогерами
Колаборація
з блогерами

Заповнити форму для співпраці

Компанія DexShell відома у всьому світі як виробник водонепроникних шкарпеток, шапок та рукавичок. Саме завдяки DexShell кожен з нас може мати у своєму гардеробі водонепроникні аксесуари. Унікальність продукції DexShell полягає у тришаровій моделі збирання.

Середній шар – мембрана Porelle, яка виглядає як еластична плівка. Мембрана відноситься до категорії дихаючих і проникають лише в один бік. Вона відводить піт зі шкіри, при цьому захищає від проникнення вологи ззовні.

DexShell по праву знаходиться в ТОП брендів своєї індустрії. А це означає, що ви отримаєте можливість користуватися виключно якісним товаром і вам не соромно показуватиме його своїй аудиторії.

ЯКІСНИЙ ТОВАР ДЛЯ ОГЛЯДІВ
НАЙСВІЖІШІ НОВИНКИ ДЛЯ ОГЛЯДІВ

Співпрацюючи з нами, Ви гарантовано можете бути першим, хто зможе показати своїм передплатникам найновіші моделі DexShell. А такі огляди завжди викликають найкращі реакції. Кому ж не подобаються новинки?

Класний бренд концентрує навколо себе таку саму аудиторію. За рахунок популярності та самодостатності DexShell, Ви зможете радувати не лише свою аудиторію, а й гарантовано залучати нових передплатників для вашого каналу, сторінки чи блогу.

ЛОЯЛЬНІСТЬ АУДИТОРІЇ І ЗРОСТАННЯ ПІДПИСНИКІВ
Огляди
нашої продукції
Заповнити форму для співпраці

Запит про співпрацю

ПІБ
Тематика вашого блогу
Посилання на ваш блог
Скільки переглядів зазвичай набирає за місяць ваш стандартний огляд
Ваш Email
Ваш телефон
Повідомлення
Наші партнери