UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Купуючи серію Dexshell для себе, ми чудово орієнтуємось у розмірах того чи іншого виробу. Але у випадку із серією для маленьких споживачів вибір іноді не може. Не ясно, що собою являє, наприклад, розмірна сітка дитячих шкарпеток. Вона індивідуальна у європейських та американських виробників, а також у британських. На нашому сайті є таблиці з розмірами шкарпеток, рукавичок та шапок DexShell, і ця стаття допоможе покупцеві розібратися у значеннях, наведених у таблицях.

Водонепроникні шкарпетки DexShell для дітей – розмірність

Розміри дитячих шкарпеток визначаються як S, M і L, що означає: Small, Medium, Large, відповідно, маленький, середній, великий. Для визначення розміру потрібно попросити дитину стати на аркуш паперу, потім обвести контур навколо стопи, і відзначити на малюнку дві точки. Перша буде в центрі контуру п'яти, а друга – на верху контуру великого пальця. Далі з'єднайте обидві точки, і ви отримаєте відстань у сантиметрах. Воно означатиме розмір ступні. Як показує європейська таблиця, довжина стопи визначає розмір дитячих шкарпеток. Для довжини 16-18 сантиметрів (S) європейський розмір відповідає 28-30. Він підійде малюкові у віці чотирьох-п'яти років.

Таблиця розмірів дитячих шкарпеток американська відрізняється від європейської. Відповідно до неї, розміри дитячих шкарпеток визначаються також, виходячи із віку дитини та довжини її стопи. Проте цифри там інші. Наприклад, розмір 13 (M) відповідає довжині стопи 18-20 сантиметрів. Підходить для дітей від п'яти років і старше.

Якщо вам потрапила на очі британська розмірна сітка шкарпетки дитячі, то не забувайте, що в ній також є свої особливості. Так, у ній 12-й розмір відповідає 34-му європейському. А довжина ступні становить приблизно 22 сантиметри. Це великий розмір, підходить дівчаткам та хлопчикам у віці близько 10 років.

Таблиця шкарпеток дитячих розмірів необхідна правильного підбору речей. Обов'язково використовуйте її під час пошуку відповідного виробу.

Таблиця розміру дитячих шкарпеток представлена нижче

Розмір дитячих шкарпеток Вік дитини Довжина стопи в см
S (Junior) 4 - 5 16 - 18
M (Junior) 5 - 7 18 - 20
L (Junior) 7 - 10 20 - 22

Водонепроникні рукавички DexShell для дітей – розмірність

Розмір рукавичок і рукавичок дитячих обчислюється по обхвату долоні в сантиметрах, не враховуючи великого пальця. Зробіть виміри обхвату долонь у найширшій частині, без великого пальця. Вирішальне значення має показник на лівій руці, якщо дитина – шульга. І на правій – якщо правша. Тобто під час вимірювань порівняйте показники на обох долонях. Якщо ви виміряли долоні дитини, і отримали значення лівої руки 10,5 см, а правою – 11 см, то розмір вибирайте 11. Для шульг – навпаки.

Приклад: якщо у малюка зростання 100 сантиметрів, обхват долоні – 13 сантиметрів, то розмір також буде 13. У міжнародній системі він відповідає 2. Приблизний вік – 2-3 роки.

Зверніть увагу! Рукавички потрібно підбирати чітко вчасно, вони повинні спадати, бовтатися на руці, але при цьому не можна допускати, щоб рукавичка здавлювала руку. Інакше це порушить кровообіг, викликає дискомфорт, і належного ефекту не буде. Не забувайте і про те, що часто у Європі виробники шиють дитячі рукавички за власними стандартами. Тому міжнародні розміри можуть не співпадати з європейськими..

Розмірність рукавичок Вік Довжина долоні Ширина долоні
S (junior) 5-8 10 см 7,5 см
M (junior) 7-10 12 см 8,5 см
L (junior) 8-12 13 см 9,5 см

Водонепроникні шапки DexShell для дітей – розмірність

Для визначення відповідного розміру шапки необхідно виміряти коло голови дитини. Візьміть м'яку кравецьку стрічку і оберніть її навколо голови - приблизно по тій лінії, по якій сідатиме нижня облямівка шапки: над бровами, по вухах, а також по самій опуклій частині потилиці. При цьому стрічка має лягати вільно, не натягуватись. Отримана величина означатиме обхват. Іноді виробники вказують вік малюка, який є розміром головного убору. Однак потрібно враховувати індивідуальність маленького споживача, оскільки дети випереджають, або, навпаки, відстають у зростанні від своїх ровесників.

Для прикладу: при зростанні 150 сантиметрів 12-річному підлітку підійде шапка 56-58 розміру.

Шапка для літнього сезону повинна сидіти щільніше, відповідно, вибирайте менший розмір із двох можливих. Зимова повинна мати деяке місце для посадки. У цьому випадку перевагу віддати рекомендується більшому варіанту.

Ми сподіваємося, що цей гайд був корисним для вас, і спростив процес підбору речей для юних користувачів.

Розмірність дитячих шапок Універсальні ONE SIZE
Розмір в см 53-56
Оберіть мову сайту: