UA | RU
Контактна інформація
Київ

Thermolite®

Термоізолюючий матеріал, який називається Thermolite, забезпечує тепло та комфорт, не стаючи важчим навіть при намоканні. Завдяки комфорту та легкості, Thermolite надає більшу свободу рухів, що робить його ідеальним для виробництва. Порожнисті волокна цього матеріалу забезпечують йому легкість за хорошої теплоізоляції. Завдяки цим властивостям, Thermolite також називають "штучним хутром білого ведмедя". Thermolite є зареєстрованим товарним знаком Invista®.


CoolMax®

CoolMax® – це технологія виробництва пряжі, яка ефективно контролює вологість. Цей матеріал відводить піт від тіла крізь тканину та виводить його у зовнішні шари, що дозволяє власнику почуватися набагато комфортніше. Під час виробництва COOLMAX® fresh FX проходить обробку сріблом, за рахунок чого виходить довговічне антибактеріальне покриття. CoolMax® є зареєстрованим товарним знаком Invista®.


Merino wool

Тепла, дихаюча, водовідштовхувальна та антистатична мериносова шерсть здатна справлятися з вологою, як ніяка інша пряжа, поглинаючи піт на поверхні шкіри, і виводячи його назовні у вигляді пари. Вона також є стійкою до запаху, не вбираючи його. Розкішна, м'яка і ніжна на дотик, вона реагує на температуру тіла людини, зберігаючи тепло, коли холодно, і відводячи надлишкове тепло та вологу, коли спекотно. Природна еластичність та пружність мериносової вовни дозволяє речам, виготовленим з неї, не деформуватися та легко повертатися до первісної форми.


PORELLE®

Дихаючі мембрани PORELLE® були розроблені для виробництва високоефективних тканин для цілого ряду різних галузей. Мембрани Porelle виробляються у Великій Британії на підприємстві PIL Membranes з більш ніж 30-річним досвідом роботи. PORELLE® є зареєстрованою торговою маркою KL Technologies Group Limited.


BAMBOO

Bamboo Rayan – целюлозне волокно, виготовлене з бамбука. Бамбук є популярним натуральним матеріалом поряд з бавовною, льоном, вовною та шовком. Цей матеріал має хорошу повітропроникність, швидко вбирає вологу і відмінно забарвлюється в будь-який колір. Крім того, бамбуковому волокну притаманні антибактеріальні властивості. Воно не вбирає запаху і стійке до впливу ультрафіолетового випромінювання. Це екологічно чиста тканина високої якості.