UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)


Водонепроникні шкарпетки та рукавички DexShell складаються з 3 шарів. Зовнішній шар є захисною оболонкою та пов'язаний із зносостійких ниток. Це не тільки міцний, а й швидковисихаючий матеріал. Внутрішній шар стикається зі шкірою, тому має бути комфортним. Внутрішній шар пов'язаний з мариносової вовни або Coolmax, які є термо-ефективними і мають властивість виводити зайву вологу назовні. Нитки такого типу також мають чудову здатність виводити вологу. Функціональний шар виготовлений з високоефективного шару Porelle - водонепроникних та дихаючих мембран. Його виняткові властивості та надійність при експлуатації забезпечує всім виробам Dexshell, 100% водонепроникність та водночас високий ступінь вентиляції..


Контроль якості DexShell

Вся колекція DexShell, перед упаковкою, обов'язково перевіряються за складовими на спеціальному обладнанні з метою виявлення шлюбу. Водонепроникний шар DexShell може витримати 10psi, що дорівнює 7000 мм гідростатичного тиску.


Показник повітропроникності та вологопроникності

Повітропроникність зазвичай вимірюється за допомогою індексу паропроникності через тканини за певних установок тестування. У світі існує безліч стандартів та методів для визначення цієї властивості. Індекс повітропроникності функціонального шару PORELLE® становить 10,000 г/м2 відповідно до ASTM E96 BW:1995.


Чудова еластичність

Незважаючи на багатофункціональність середнього шару Porelle, водонепроникні вироби DexShell щільно прилягають до тіла завдяки унікальній технології виготовлення та високій еластичності матеріалу..


Підвищений теплозахист

DexShell є водонепроникними та відмінно відводять вологу, тому внутрішній та зовнішні шари виробів заповнені повітрям, а не вологою. Повітря перешкоджає втраті тепла, в результаті підвищується теплозахист виробу. Водонепроникні вироби Dexshell, що мають внутрішню вставку з мериносової вовни, забезпечують додатковий теплозахист під час перебування на морозі.

Оберіть мову сайту: