UA | RU
Контактна інформація
Київ

Комфортна рибалка у водонепроникних шкарпетках DexShell COOLVENT

Я рибалка. Мокрі ноги для мене дуже знайома та болісна проблема. Раніше часто стикався з тим, що ноги довго залишалися у мокрому взутті та промоклих шкарпетках. Це викликало як дискомфорт і натирання мозолів, але нерідко призводило і до застуди. Ще більшою проблемою стало виникнення грибка, якого позбутися, як виявилося, дуже складно. Тільки, начебто, вилікував, як на черговій рибалці все повторюється.


Моїм порятунком стали шкарпетки DexShell COOLVENT . Їх купила дружина. Мабуть, набридло мене постійно підліковувати. Ноги тепер залишаються сухими, навіть якщо взуття намокло. У шкарпеток зручна довжина, що дозволяло ногам не промокати навіть при зануренні у воду. Це траплялося, коли я ставив вудлище. Для осені та весни дуже зручні та теплі. Тканина щільна, але зручна. Вона така, тому що DexShell створює одяг із трьох шарів, об'єднаних у єдину функціональну тканину.

  1. Перший найміцніший шар - зовнішній. В даному випадку складається з поліаміду (98%) і еластану (2%, що залишилися). Його завдання – захищати внутрішній шар, тому використовується поліамід, що має високу зносостійкість.
  2. Середній шар найголовніший – непромокальна, але дихаюча мембрана Porelle. Її виробляє компанія PIL Membranes у Великій Британії – майстер з виготовлення сучасних мембран різного типу (мікропористих, гідрофільних, вогнезахисних тощо). Мікропористі мембрани, що використовуються в даному випадку, мають унікальні властивості: не пропускає воду ззовні, а також не затримує піт усередині, виводячи його назовні. Вони складаються з безлічі мікропор дуже малих у діаметрі – менше 1 мкм. Така структура дозволяє матеріалу пропускати повітря, але не пропускати воду, навіть під тиском. Ефективність роботи мембрани заснована на різниці температур усередині та зовні, тому одягати на ці шкарпетки ще одні – категорично не рекомендується. Porelle відрізняється високою зносостійкістю та довговічністю. При цьому вона дуже легка і досить гнучка.

  3. Внутрішній шар – для комфорту. Саме він забезпечує відчуття затишку та м'якості. Складається з функціональної тканини COOLMAX® FX, яку під час виробництва піддають обробці сріблом – це надає їй антибактеріальних властивостей. Найцінніша здатність тканини COOLMAX – вміння контролювати вологість. Вона ефективно відводить піт, дозволяє шкірі вільно дихати та підтримує оптимальний внутрішній клімат. При цьому волокна не вбирають запахи, що теж важливо. Санітарні норми – на висоті. Грибку за таких умов незатишно, що дуже до речі! Також є спеціальні махрові амортизуючі вставки, що запобігають натирання мозолів та виникнення будь-яких дискомфортних відчуттів.

Таким чином, шкарпетки добре сидять на нозі, ефективно відводячи від ніг вологу, ніде не труть і не пережимають. Варто також згадати про фірмову технологію бренду – мікроточкове накладання еластичності у чотирьох напрямках. За рахунок неї тканина відмінно розтягується, але добре зберігає форму, незважаючи на те, що поєднує в собі три різні шари. Важливо й те, що тканина не має швів. Нічого ніде не натирає і не тисне.

Про внутрішню будову шкарпетки я дізнався пізніше, коли зацікавився, що за технології дозволяють утримувати воду та підтримувати сухість усередині. Раніше і не замислювався якою складною і продуманою може бути тканина за своїм складом та будовою. Тепер хочу придбати ще тепліші шкарпетки DexShell WADING. Вони довші, а також мають більш щільний манжет, що знижує ймовірність попадання води всередину навіть у випадку, коли її рівень вищий за довжину носіння.

Завдяки водонепроникним шкарпеткам DexShell рибалка стала комфортнішою та безпечнішою для мого здоров'я та настрою! Всім раджу.

Дмитро Холоденко, рибалка

Написати коментар
Оберіть мову сайту: